fbpx

_

Aktualności w Klubie Kuźnia

Cztery doniczki z zielonymi roślinami. W tle rozmazany drzewostan. Przebudzenie wiosny. zielony warsztat. Więcej informacji w rozwinięciu.

Zielony warsztat. Światło w życiu roślin

Zielony warsztat to przestrzeń przyrodniczych eksperymentów w Klubie Kuźnia | Ośrodek Kultury Norwida, do której zapraszamy młodych ogrodników i młode ogrodniczki w wieku 7-10 lat. Podczas warsztatów 3 oraz 17 kwietnia 2023 o godz. 17:00 przyjrzymy się cyklowi życia roślin. Więcej informacji w rozwinięciu.
Różowy kontur koszyczka wielkanocnego z pokarmami i zajączkiem. Przed nimi kolorowa pisanka i bazie kotki. Pomarańczowe tło. Konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną. Informacje we wpisie.

Najpiękniejsza kartka świąteczna

Serdecznie zapraszamy 4 kwietnia 2023 o godz. 17:00 na wernisaż wystawy, ogłoszenie wyników konkursu na Wielkanocną Kartkę Świąteczną oraz wręczenie nagród.
Dwoje starszych osób, kobieta i mężczyzna, siedzący przy srebrnym laptopie. Na stole obok laptopa stoi kubek. Kobieta i mężczyzna uśmiechają się. Mistrzejowicki Komputerowy Klub seniora. Kliknij by dowiedzieć się więcej.

Mistrzejowicki Komputerowy Klub Seniora (kwiecień 2023)

Na kwietniowych zajęciach uczestnicy i uczestniczki bedą uczyli się przesyłania kartek świątecznych. Spotkanie w ramach Mistrzejowickiego Komputerowego Klubu Seniora odbędzie się 6 kwietnia 2023 o godz. 12:00.
W tle robótka ręczna z szarej włóczki i widoczny fragment szydełka. Szare tło. Rekodzielnia. otwarty klub robótek ręcznych. Więcej informacji we wpisie.

Rękodzielnia. Szydełkowanie dla początkujących (kwiecień 2023)

Przed nami kolejne spotkanie klubu Rękodzielnia! Zapraszamy na spotkanie połączone z nauką szydełkowania 12 kwietnia 2023 o godz. 17:30.
Czarna pisana litera N z kropką na bordowym tle.

Muzyka dookoła świata. Koncert

15 kwietnia 2023 o godz. 17:00 odbędzie się koncert Łukasza Dembińskiego oraz Piotra Damasiewicza w ramach cyklu „Muzyka dookoła świata”. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa!
Czarna pisana litera N z kropką na bordowym tle.

„Marzenia maluje…”

Zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Marzeny Szczepanowicz pt. „Marzenia maluje...” 21 kwietnia 2023, godz. 18:00. Wystawę będzie można oglądać do 23 maja 2023. Wystawę można oglądać do 23 maja 2023 r.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Program na kwiecień 2023

Biały napis kwiecień 2023 na zielonym tle. U dołu mały logotyp ośrodka.

_

Konkurs plastyczny na Wielkanocną kartkę świąteczną

Różowy kontur koszyczka wielkanocnego z pokarmami i zajączkiem. Przed nimi kolorowa pisanka i bazie kotki. Pomarańczowe tło. Konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną. Informacje we wpisie.

_

Wydarzenia w Klubie Kuźnia

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.