fbpx

Dyskusyjny Klub Filmowy „Kropka”: „Moje wspaniałe życie”, reż. Łukasz Grzegorzek

Kobieta o siwych włosach, ubrana w niebieską koszulę, leżąca na zielonym materiale. W tle ściana z czerwono-złotą tapetą. Moje wspaniałe życie.

17 marca 2022 r., godz. 18:00.
Studyjne Kino Sfinks, Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida, os. Górali 5. 

Dyskusyjny Klub Filmowy „Kropka” zaprasza na film „Moje wspaniałe życie: w reż.  Łukasza Grzegorzka; po seansie zapraszamy na dyskusję.

„Moje wspaniałe życie” (90 minut) reż Łukasz Grzegorzek. Komedia obyczajowa, Polska 2021, wyst.: Agata Buzek, Jacek Braciak, Adam Woronowicz, Małgorzata Zajączkowska.

Nagrodzony na FPFF w Gdyni 2021 za reżyserię film Łukasza Grzegorzka to opowieść o troskliwej córce, wyluzowanej matce, lubianej nauczycielce, żonie, z którą można konie kraść – w każdej z tych ról Joanna wypada doskonale. I w żadnej z nich od dawna nie czuje się sobą. Dlatego bohaterka prowadzi podwójne życie, ma tajemnicę, którą nie dzieli się z nikim. Bo gdyby ktoś się dowiedział, byłby to koniec wszystkiego, co w jej świecie wydaje się takie „wspaniałe”. Rozgrywający się w prowincjonalnej, malowniczej Nysie film przypomina, że prawdziwe życie nie jest gdzie indziej, tylko wszędzie tam, gdzie próbujemy być szczęśliwi na własnych warunkach.

Szczegółowe informacje:
Kino Studyjne Sfinks
os.
Górali 5, Kraków
tel. 12 644 27 65
sfinks@okn.edu.pl
www.kinosfinks.pl

AktualnościKino Studyjne Sfinks

Komentarze są wyłączone.