_

Aktualności w Kinie Studyjnym Sfinks

Animowany ptak w kombinezonie astronauty. Obok Jeż z zielonym kapeluszem. W tle rakieta kosmiczna, gwiazdy oraz planeta ziemia. Plakat do filmu pod tytułem Solan i ludwik misja księżyc.

Dyskusyjny Klub Filmowy „Kropka” dla dzieci: „Solan i Ludwik – misja Księżyc”, reż. Rasmus A. Siversten

19 stycznia 2023
Dzielny astronauta Solan wraz z jeżem Ludwikiem, mają ambitny plan podboju kosmosu. Wszystko wydaje się przygotowane. Okazuje się jednak, że na pokładzie pojawiają się niezapowiedziani pasażerowie, a im bliżej do startu, tym więcej nieziemskich niespodzianek.  
Czarnobiała fotografia zdziwionego człowieka o krótkich włosach. Oczy przysłonięte Pomarańczowym półkolem z napisem sun. U dołu mały pociąg. Plakat do filmu pod tytułem Mystery train.

Dyskusyjny Klub Filmowy „Kropka”: „Mystery Train”, reż. Jim Jarmusch

19 stycznia 2023
Nagrodzony Złotą Palmą w Cannes kolejny – kultowy już – film Jima Jarmusch. Akcja filmu, zbudowanego z pozornie niezależnych epizodów, rozgrywa się w podupadłym hotelu Arkada w Memphis w stanie Tennessee; rodzinnym mieście Elvisa Presleya. To tu zatrzymują się na chwilę bohaterowie opowieści: dwójka japońskich turystów, podróżująca śladami swoich muzycznych idoli.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

Repertuar

Kup Bilet

Seanse online

 

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.

_

Honorujemy