Rysowane elementy mechanizmu zegarka w kolorach żółtym i pomarańczowym. Ciemnoniebieskie tło. Studencki tydzień sztuki.

28 marca – 10 kwietnia 2022 r.
Galeria Huta Sztuki Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida, os. Górali 5. 

Galeria Huta Sztuki włącza się w IX edycję Studenckiego Tygodnia Sztuki, którego tegorocznym motywem przewodnim jest czas. Projekt jest skierowany do studentek i studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy w tym czasie mogą bezpłatnie obejrzeć wystawy w naszej galerii. Projekt jest organizowany przez Samorząd Studentów UJ.

W dniach 28 marca – 10 kwietnia 2022 roku odbędzie się IX edycja Studenckiego Tygodnia Sztuki. Jest to coroczny projekt realizowany przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego i skierowany do studentek i studentów tego uniwersytetu. Tegoroczna edycja odbędzie się w formie stacjonarnej, a jej motyw przewodni będzie koncentrował się wokół zagadnienia czasu. 

Celem projektu jest zachęcenie młodych ludzi do aktywnego udziału w wydarzeniach kulturalnych, w tym do poznawania dziedzictwa kulturowego Krakowa oraz świadomego 

Serdecznie zapraszamy studentki i studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego do zapoznania się ze sztuką nowohucką z okresu od lat 50. do 70. XX wieku.

Szczegółowe informacje:
Galeria Huta Sztuki
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5,  31-959 Kraków
tel: 12 644 27 65 (w. 34/25)
b.solecka@okn.edu.pl
hutasztuki@okn.edu.pl

AktualnościAktualnościGaleria Huta Sztuki

Komentarze są wyłączone.