Na górze wizerunek Norwida w czarnych i szarych barwach na białym, czarnym i czerwonym tle. Pod spodem napis "wrzesień 2021".

Kalendarz w wersji pdf – KLIKNIJ TUTAJ

UWAGA! Uprzejmie informujemy, że spotkanie w ramach Literackiego Wtorku Czytelników odbędzie się 28 września 2021 r. o godz. 17:00.

Biblioteka Klubu Kuźnia. Piętnasty września - onlajn: fejsbuk - godzina 13:00 - BAJKI BEZ TYTUŁÓW. Prowadzenie Anna Mazela. Dziewiętnasty września - godzina osiemnasta - Zajrzyj do Huty 2021 - NOWA HUTA w LITERATURZE. Przegląd wydawnictw z ostatnich lat. Prowadzenie: Barbara Cygan. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Dwudziesty trzeci i trzydziesty września - godzina siedemnasta - BAJKI NIE TYLKO EUROPEJSKIE - Bajki włoskie. Cotygodniowe spotkania z baśnią i bajką z całego świata dla dzieci przedszkolnych. Prowadzenie: Anna Mazela. Wstęp: 6 złotych. Dwudziesty siódmy września - godzina siedemnasta - Literacki Wtorek Czytelników - LEMEM INSPIROWANE. Wpływ twórczości Stanisława Lema na kształtowanie kultury dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku. Prowadzenie: Anna Mazela. Wstęp wolny. Liczba uczestników ograniczona.

Komentarze są wyłączone.