fbpx
Dłoń trzymająca książki w górze w dolnej części grafiki. Tło w ukośne niebieskie, beżowe, różowe, zielone i białe pasy. Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych.

30 grudnia 2021 r., godz. 17:00.
Biblioteka Główna Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5.

Wstęp wolny. Zapisy: b.oczos@okn.edu.pl. Limit miejsc: 10 osób.

Propozycja spotkań dla osób, które lubią czytać i rozmawiać o lekturze, poznawać nowych autorów i gatunki literackie. Ważne: nie muszą prowadzić poważnych dyskusji, ani znać się na literaturze. Zasady dyskusji: szanujemy opinie innych, im więcej różnych opinii tym lepiej; nie oceniamy gustów czytelniczych klubowiczów; nie wszystkie lektury nam się spodobają, ale mimo to spróbujmy je przeczytać; przychodzimy na spotkanie nawet, jeśli nie udało się nam dokończyć lektury; każdy członek klubu jest mile widziany, bez względu na to w jakim tempie czyta; jesteśmy otwarci na nowych autorów i nowe książki; przede wszystkim mamy się dobrze bawić! Dyskusyjne Kluby Książki to wspólny projekt Instytutu Książki i Bibliotek Wojewódzkich.

Rok 2021 został ustanowiony Rokiem Stanisława Lema. Z tej okazji, w tym miesiącu spotykamy się, aby porozmawiać o życiu i twórczości tego wybitnego pisarza.

Szczegółowe informacje:
Biblioteka Główna Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5, 31-959 Kraków
12 644 27 65 w. 42 lub 46
b.oczos@okn.edu.pl

AktualnościBiblioteka Główna

Komentarze są wyłączone.