fbpx

_

Aktualności w Bibliotece Klubu Kuźnia

Czarna pisana litera N z kropką na bordowym tle.

Biblioteka Klubu Kuźnia nieczynna w Wielki Piątek (2023)!

Informujemy, że 7 kwietnia 2023 roku (w Wielki Piątek) Biblioteka Klubu Kuźnia będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy!
Biała maska na białej ścianie w konturze portalu, drzwi. Biała wstęga pod maską. Różowe tło. Krakowskie kobiety teatru. Wstęp wolny. Więcej informacji w rozwinięciu.

Krakowskie kobiety teatru

30 marca 2023 r. o godz. 18:30 podczas Miesiąca Krakowianek w Bibliotece Klubu Kuźnia odbędzie się spotkanie z prof. nadzw. dr hab. Moniką Rasiewicz, absolwentką i wykładowczynią Wydziału Aktorskiego Krakowskiej PWST Im. Ludwika Solskiego, która opowie na temat kobiet związanych z krakowskim teatrem.
Głowa kota o szarym pyszczku i czerwonych oczach delikatnie przechylona w prawą stronę. Pod nią niebieskie góry i faliste linie w kolorach niebieskich i czerwonych. W tle chmury, jasnoróżowe niebo i białe punkciki jako gwiazdy. Bajki świata bajki czilijskie. Więcej informacji we wpisie.

Bajki świata. Bajki chilijskie

Spotkania z baśnią i bajką z całego świata dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat). 5 oraz 19 kwietnia 2023 r. o godz. 16:00 dzieci spotkają się z bajkami chilijskimi: „Stworzenie słońca i gwiazd” oraz „Wielkie białe gwanako”.
Czarna pisana litera N z kropką na bordowym tle.

Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży: Dorota Suwalska, „Czarne jeziora”

Dyskusyjne Kluby Książki tworzą czytelnicy, których łączy pasja czytania i poznawania nowych książek. 17 kwietnia 2023 r. o godz. 15:30 zostanie omówiona książka Doroty Suwalskiej, zatytułowana „Czarne jeziora”.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Godziny otwarcia

poniedziałek: nieczynne
wtorek: 13:30-18:30
środa: 10:00-15:00
czwartek: 13:30-18:30
piątek: 10:00-15:00
_

Program na marzec 2023

Biały napis kwiecień 2023 na zielonym tle. U dołu mały logotyp ośrodka.

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.