fbpx

_

Aktualności w Bibliotece Głównej

Stosik książek ustawiony na stoliku. Pada na nie ciepłe światło z okna. W tle regały biblioteczne. Napis hasztag czytamy po polsku i ukraińsku.

#czytaMY w Norwidzie

Cykl #czytaMY!, który realizowany będzie w obu naszych bibliotekach – w Bibliotece Ośrodka Kultury Norwida oraz Bibliotece Klubu Kuźnia Ośrodka Kultury Norwida – nie jest przypadkowy. Stale powiększamy nasze zbiory o pozycje w języku ukraińskim, czy przekłady literatury ukraińskiej. Szczegółowe informacje na temat cyklu znajdują się we wpisie.
Rozłożone kolorowe książki dla dzieci z mamą w tytule. Na nich kolorowe nici. W środku napis Po prostu mama warsztaty string art dla dzieci. Szczegółowe informacje we wpisie.

Warsztaty String Art dla dzieci: Po prostu MAMA

W tym roku z okazji Dnia Mamy (26 maja 2023, godz. 17:00) zapraszamy na warsztaty skierowane do dzieci wieku 7-10 lat, podczas których ze sznurka i muliny stworzymy serca metodą String Art oraz wspólnie przeczytamy historie walecznych mam. Szczegółowe informacje we wpisie.
Stos kolorowych książek na ludzkiej dłoni. Beżowe tło. Nowości w bibliotece na maj 2023. Informacje we wpisie.

Nowości w bibliotece (maj 2023)

Gorąco zachęcamy czytelników do zapoznania się z nowymi pozycjami dostępnymi w ofercie naszej Biblioteki! Zapraszamy od 9 maja 2023. Lista książek znajduje się w rozwinięciu.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Godziny otwarcia:

 

poniedziałek: nieczynne
wtorek: 13:30-18:30
środa: 10:00-15:00
czwartek: 13:30-18:30
piątek: 10:00-15:00
sobota, niedziela: nieczynne

_

Program na maj 2023

Zielony prostokąt z białym napisem maj 2023. Program wydarzeń na maj 2023. Szczegóły we wpisie.

_

Програма – травень 2023

Zielony prostokąt z białym napisem maj 2023 w języku ukraińskim. Program wydarzeń na maj 2023. Szczegóły we wpisie.

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.