fbpx

Projekt „Flourishing AI”: Szkolenie z dr. Carlosem Largachą-Martínezem

Grupa osób zgromadzona w sali. Widzimy plecy osób uczestniczących, siedzących przy stołach. Po prawej stronie widzimy ścianę galeryjną, na której znajdują się obrazy akwarelowe w jasnobrązowych ramkach. Obok nich znajdują się prowadzący szkolenie. Stoją przy małej białej tablicy, wykorzystywanej podczas szkolenia.

Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do projektu „Flourishing AI”, organizowanego przez Humanistic Management Network we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim! Nasz proces rozwojowy rozpoczęliśmy 17 października od webinaru z dr. Carlosem Largacha-Martínezem. Rozmawialiśmy o nowoczesnym zarządzaniu humanistycznym, o umiejętnym budowaniu dobrze skomunikowanej wspólnoty i konieczności wzmacniania umiejętności miękkich. Largacha-Martínez przybliżył nam także ideę dalszych zajęć.

Tydzień później w naszym Ośrodku odbyło się pierwsze spotkanie stacjonarne o charakterze warsztatowym. Zadania, w które zostaliśmy zaangażowani, pomogły zrozumieć wagę dobrej komunikacji i pogłębić ją w obrębie Instytucji. Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest pierwszą europejską instytucją kultury szkoloną przez dr. Carlosa Largacha-Martíneza, który do Krakowa przyleciał z Kolumbii, na zaproszenie Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Carlos Largacha-Martínez – konsultant, futurolog z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu humanistycznym i wdrażaniu alternatywnych strategiach planowania. Ukończył doktorat na Uniwersytecie Miami, magister socjologii i absolwent inżynierii przemysłowej Uniwersytetu Andyjskiego.

fot. z Archiwum Ośrodka Kultury Norwida

AktualnościBez kategoriiProjektyStrona główna

Komentarze są wyłączone.