fbpx
W lewej części grafiki ludzkie dłonie trzymające gotowy produkt zajęć - papier z szarą ramką i wzornictwem roślinnym na białej tkaninie. Warsztaty czerpania papieru. Dwunasty listopada dwa tysiące dwudziestego pierwszego roku. Godzina osiemnasta. artzona, osiedle Górali 4. Prowadzenie: Agnieszka Pięta-Jadczak.

12 listopada 2021 r., godz. 18:00-19:30.
ARTzona Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 4.

Wstęp: 30 złotych. Zapisy: m.hajto@okn.edu.pl. Limit miejsc: 8 osób.

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida zaprasza na warsztaty czerpania papieru dla dorosłych. Będziemy zgłębiać tajniki czerpania papieru, poznamy krótką historię tego, czym jest papier czerpany, będziemy mogli na żywo obejrzeć kilka przykładowych arkuszy pochodzących m.in. z Japonii oraz zobaczymy krótki pokaz czerpania arkusza, aby następnie przejść do samodzielnej pracy. Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących. Na zajęciach zajmiemy się papierem czerpanym typu papier mâché, czyli będziemy czerpać na sitach arkusze z pulpy, powstałej z rozdrobnionej i zmiękczonej makulatury. Oznacza to, że papier, który powstanie, będzie twardy i sztywny. Nie jest on przeznaczony do pisania, ale dzięki wtrąceniom z suszonych roślin i papieru do decoupage, stanie się ciekawą dekoracją. Prowadzenie: Agnieszka Pięta-Jadczak.

Szczegółowe informacje i zapisy: a.pieta-jadczak@okn.edu.pl.

Warsztaty odbędą się w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKDNiS oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie http://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w warsztatach oznacza ich akceptację.

Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98, m.hajto@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN

AktualnościAktualnościARTzona

Komentarze są wyłączone.