fbpx

UŚNIJ – wspólne haftowanie na dobry sen

Kłębiaste chmury narysowane przerywaną niebieską linią na białym tle. Uśnij. Haftuj na dobry sen. Więcej informacji we wpisie.

Akcja pt. „Uśnij” polega  na stworzeniu wspólnej patchworkowej tkaniny, składającej się z małych haftowanych chmur, wykonanych według różnych pomysłów przez osoby interesujące się haftem. Celem akcji jest promocja haftu jako rzemiosła ponadczasowego, kreatywnego, integrującego osoby z różnych regionów, środowisk, społeczności. Rezultatem akcji będzie zszyta tkanina składająca się z małych kawałków materiału przedstawiających chmury.

Patchworkowa praca będzie jednym z elementów wystawy „Haft ze snów”, którą przygotowują uczestniczki warsztatów hafciarskich w ARTzonie. Wernisaż wystawy odbędzie się 22 marca. Na prace czekamy do 6 marca 2023 r.

Chmury wraz z wypełnionym formularzem akcji należy przesłać na adres: Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5, 31-959 Kraków z dopiskiem „Uśnij” lub dostarczyć na podany adres osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.

Regulamin akcji dostępny pod tym linkiem: [REGULAMIN AKCJI „UŚNIJ”]

Dokumenty do pobrania:

AktualnościAktualnościARTzona

Komentarze są wyłączone.