fbpx

„Przygoda Nelly” / POTĘGA MARZEŃ – pokaz filmu dla dzieci

Dwoje dzieci tańczące wśród innych ludzi. W tle krajobraz lasu oraz czerwone lampiony. Przygoda nelli.

Wstęp wolny.

Drodzy młodzi kinomani i drogie młode kinomanki! Zapraszamy na pokaz filmu dla dzieci „Przygoda Nelly”.

Kiedy? W piątek, 21 stycznia 2022 r., godz. 10:00-13:00.

Gdzie? Kino Studyjne Sfinks.

Liczba miejsc ograniczona, wstęp wolny.

Zapisy: [KLIKNIJ TUTAJ]

Kategoria wiekowa: 9+.

Pokaz połączony będzie z warsztatami filmoterapeutycznymi, które poprowadzą Karolina Nowacka (DKF „Kropka”) i Darek Janiczak (Festiwal Filmon).

Opis filmu:
Informacja o przeprowadzce zaskakuje Nelly u progu wakacji. Potem jest tylko gorzej! Kłótnia z rodzicami, ucieczka, intryga z budową elektrowni w tle i to wszystko w Transylwanii. Wakacje nie będą nudne!
Wszyscy wybierają się na wspaniałe wakacje, a tylko Nelly musi jechać z rodzicami do Rumunii. Od początku jest okropnie – nie zdołali nawet dolecieć do Sibiu, bo zepsuł się samolot. Do tego okazuje się, że to nie jest zwykły rodzinny wyjazd. Ojciec nadal jest w pracy. On i te jego elektrownie wiatrowe. Jakby tego było mało, nikt nie uprzedził Nelly, że mają się tu wkrótce przeprowadzić. Czy może być gorzej? Może – dziewczyna zostaje porwana. A to dopiero początek jej przygody!

ZOBACZ ZWIASTUN

Spotkanie filmowe realizowane w serii POTĘGA MARZEŃ w ramach projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY. Kino staje się punktem wyjścia do rozmów i kreatywnych dyskusji o aktualnych problemach i tematach ważnych społecznie, rozmów o emocjach, refleksji nad własnym potencjałem twórczym.

Obejrzycie relacje z realizacji działań w projekcie WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY w 2021.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Miasta Kraków oraz Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

Szczegółowe informacje: Małgorzata Hajto – koordynatorka projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY, ARTzona Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida, os. Górali 4, 12 644 38 98.

POTĘGA MARZEŃ to seria warsztatów dedykowana działaniom z zakresu edukacji kulturalnej w obszarach animacji filmowej, fotografii, muzyki, teatru i filmu, o walorach arteterapeutycznych adresowana do wszystkich grup wiekowych, realizowana w ARTzonie Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida w ramach projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY.

Spotkanie odbędzie się w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKDNiS oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie http://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w warsztatach oznacza ich akceptację.

Organizator: Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida.

AktualnościAktualnościARTzona

Komentarze są wyłączone.