POTĘGA MARZEŃ – dwuczęściowe warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 10-15 lat / WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY

Potęga Marzeń. Wyjątkowe historie powszechne. Dom kultury

28, 30 czerwca 2022 r., godz. 10:00-13:00.
ARTzona Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida, os. Górali 4.

Obowiązują zapisy: m.hajto@okn.edu.pl

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida (os. Górali 4) zaprasza dzieci w wieku 10-15 lat do udziału w bezpłatnych warsztatach teatralnych, które odbędą się w dniach 28 i 30 czerwca 2022 r. w ramach serii kreatywnej POTĘGA MARZEŃ projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY. Teatr jest ważnym medium wykorzystywanym w arteterapii. Pozwala przeżywać prawdziwe emocje w świecie fikcji scenicznej. Taką formułę odreagowywania stresu i złych emocji towarzyszących nam wszystkim w zaproponujemy naszym młodym uczestnikom. Będą oni mieli okazję włączyć się w ćwiczenia odkrywania własnego ciała i przestrzeni, animacji przedmiotu, pantomimy, umiejętności odtwarzania i wyrażania emocji, emisji głosu. 

Warsztaty poprowadzą Marta i Cezary Skroccy, twórcy Teatru Chrząszcz w Trzcinie.

POTĘGA MARZEŃ to seria warsztatów dedykowana działaniom z zakresu edukacji kulturalnej w obszarach animacji filmowej, fotografii, muzyki, teatru i filmu, o walorach arteterapeutycznych adresowana do wszystkich grup wiekowych, realizowana w ARTzonie Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w ramach projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY. 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Miasta Kraków oraz Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta. 

Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98
artzona@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN 

AktualnościARTzona

Komentarze są wyłączone.