MYŚLI NA DOBRY CZAS – Nasze wspólne POLSKO-UKRAIŃŚKIE kreatywne śniadanie w ARTzonie. WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY

Dwie kreskówkowe postaci: żółta oraz fioletowo-różowa z długimi włosami, przytulająca się na łące zielonej łące. Zielone elementy roślinności, w tym drzew, w tle mały domek. Wyjątkowe historie powszechne. Dom kultury. Myśli na dobry czas.

2 kwietnia 2022 r., godz. 10:00-14:00.
ARTzona Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida, os. Górali 4.

Wstęp wolny. Zapisy: m.hajto@okn.edu.pl.

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida (os. Górali 4) zaprasza 2 kwietnia 2022 r. o godz. 10.00 na spotkanie z serii MYŚLI NA DOBRY CZAS zatytułowane „Nasze wspólne POLSKO-UKRAIŃSKIE Kreatywne Śniadanie w ARTzonie”. Na rodzinne spotkanie uwalniające dobre emocje zapraszamy szczególnie gości z Ukrainy. Będzie to okazja do odpoczynku, relaksu i twórczego spędzenia czasu wśród życzliwej wspólnoty domu kultury. W programie znajdą się atrakcje dla najmłodszych oraz warsztaty kreatywne dla młodzieży i dorosłych.

Ilość miejsc ograniczona (maks. 50 osób).

Wydarzenie realizowane w ramach projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Miasta Kraków oraz Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

Małgorzata Hajto – koordynatorka projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY.

Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida,
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98
m.hajto@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN

AktualnościARTzona

Komentarze są wyłączone.