MYŚLI NA DOBRY CZAS. Kreatywne Śniadanie w Ogrodzie / ARTzonie. WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY

Infantylna, kolorowa grafika. Na pierwszym planie bajkowe postaci mężczyzny i kobiety, którzy uśmiechają się i przytulają do siebie. Wokół nich liście i trawy. W tle mały domek w brązowych barwach.

19 marca 2022 r., godz. 10:00-14:00.
ARTzona Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida, os. Górali 4.

Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy poprzez kontakt na adres: m.hajto@okn.edu.pl

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida (os. Górali 4) zaprasza 19 marca 2022 r. na pierwsze w nowym roku spotkanie z serii MYŚLI NA DOBRY CZAS – Kreatywne Śniadanie w ARTzonie. To rodzinne spotkanie uwalniające dobre emocje, będące remedium na deficyt bliskości, dobrych wrażeń i kreatywnych przeżyć, połączone z warsztatami twórczymi przybliżającymi uczestnikom w praktyce różne dziedziny sztuki pięknej i użytkowej. Kreatywne Śniadanie w Ogrodzie / ARTzonie to okazja do celebracji, swoistego rodzinnego święta. Gościem specjalnym będzie Krzysztof Piła – projektant graficzny i fotograf. 

Wydarzenie realizowane w ramach projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Miasta Kraków oraz Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta. 

Szczegółowe informacje i zapisy: Małgorzata Hajto – koordynatorka projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY. Kontakt: 12 644 38 98, m.hajto@okn.edu.pl.

Wydarzenie odbędzie się w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKiDN oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie http://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w warsztatach oznacza ich akceptację.

Szczegółowe informacje
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98,
artzona@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN

AktualnościARTzona

Komentarze są wyłączone.