Klub Rodziców w ARTzonie / program na lipiec i sierpień 2022

Warsztaty z baśniami.
    Prowadzenie: Krystian Truchalski.
  • 6, 13 lipca 2022, godz. 11:00-13:30
    Relaksacja dna miednicy dla zdrowia i przyjemności.
    Prowadzenie: Zofia Noworól-Ostrowska.
    Podczas 2 lipcowych spotkań będziemy poznawały różne metody pracy z obszarem dna miednicy. Naszym celem będzie głębsze poznanie sposobu jego funkcjonowania, również w relacji do oddechu i postawy ciała. Będziemy się uczyć jak mapować dno miednicy i uwalniać napięcie z tego obszaru. Poszukamy ścieżek pozwalających doświadczać przyjemności i łapać kontakt z twórczym potencjałem miednicy. W planach łagodny ruch, dzielenie się doświadczeniami i dużo relaksu.
    Zapisy: KLIKNIJ TUTAJ
  • 7, 14 lipca 2022, godz. 10:00-11:00
    Joga dla rodziców z dziećmi.
    Prowadzenie: Anna Wołos z Miś Jogin
    Zapisy KLIKNIJ TUTAJ

SIERPIEŃ

• 17, 24, 31 sierpnia 2022, godz. 11:00
    W trosce o siebie – cykl dla mam.
    Prowadzenie Zofia Noworól-Ostrowska.
    Opis: Cykl 3 spotkań o tym, jak zadbać o siebie w różnych sytuacjach, które stawia przed nami macierzyństwo (i nie tylko). W planie praca z uwalnianiem emocji, rozpoznawaniem swoich potrzeb i z granicami, a także nauka praktyk uważności, wspierających bycie obecną tu i teraz. Podczas zajęć będziemy się ruszać, dzielić doświadczeniami i relaksować. Na ile to możliwe, zachęcamy do uczestnictwa w całym cyklu.
    ZAPISY: KLIKNIJ TUTAJ.
  • 18, 25 sierpnia 2022, godz. 11:00-12:00 (gr. 1) i 11:00-12:00 (gr. 2)
    Sensoryka smyka bryka – twórcze zabawy sensoryczne.
    Wiek dzieci: +10 mies.
    ZAPISY: KLIKNIJ TUTAJ.
    Opis: Podczas warsztatów będziemy eksperymentować i doświadczać wszystkimi zmysłami, pobudzać małą (sprawność ruchową dłoni) i dużą (ogólną sprawność fizyczną) motorykę. Proponowane twórcze zabawy wspierają harmonijny rozwój dziecka, rozwijają ciekawość, kreatywność i pewność siebie.
    Prowadzenie: Anna Widzyk-Kampa – mgr sztuki, malarka, pedagożka pracująca w oparciu o twórcze metody, założycielka kolektywu Manula /www.manula.pl/. Mama dwójki dzieci.
  • 30 sierpnia 2022, godz. 16:00-18:00
    Warsztaty z baśniami.