fbpx

Ekipa Dobra – Młodzieżowe Centrum Wolontariatu | spotkanie organizacyjne

Grafika informująca. SPotkanie informacyjne 14 października 2022, godzina 17:00

14.10.2022 r. | 17:00
ARTzona | Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 4 

Rusza rekrutacja do nowej edycji Ekipy Dobra, projektu angażującego młodzież w wolontariat i aktywność społeczną. Do udziału zapraszamy zarówno uczestników poprzednich edycji jak i nowe osoby zainteresowane wolontariatem.

Zapisy: Paulina Maciaszek, p.maciaszek@okn.edu.pl


Ekipa Dobra- Młodzieżowe Centrum Wolontariatu w ARTzonie to projekt wzmacniający potencjał społeczny młodzieży realizowany przez Pracownię Wolontariatu. Zadanie dotyczy realizacji ciekawych i oryginalnych działań, w które zaangażowani będą młodzi liderzy w wieku 11-15 lat. Projekt przygotowuje młodych ludzi do pełnienia roli wolontariusza w instytucji kultury i aktywuje do pracy na rzecz społeczności lokalnej. W programie zaplanowano warsztaty kompetencji społecznych, projektowania inicjatyw, spotkania kreatywno – twórcze.

Praktyczne umiejętności uczestnicy zdobędą realizując własne inicjatywy młodzieżowe na rzecz społeczności oraz angażując się w wydarzenia  i ofertę proponowaną przez zespół ARTzony. Nie zabraknie również licznych aktywności i inicjatyw zewnętrznych, gości specjalnych oraz wizyt w inspirujących miejscach.

Projekt realizowany dzięki wsparciu Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

Pracownia Wolontariatu
ARTzona | Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
Górali 4, Kraków
tel. 12 644-38-98
www.facebook.com/ARTzonaOKN

AktualnościARTzona

Komentarze są wyłączone.