fbpx

Ciało bez napięć – warsztat relaksacyjny

Czarna litera n z kropką na różowym tle.

25 maja 2023 | 18:00-20:30
ARTzona | Ośrodek Kultury Norwida, os. Górali 4

Wstęp: 100 zł/spotkanie. Obowiązują zapisy (do 16 maja 2023, godz. 12:00) przez formularz: [LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO]. Liczba miejsc ograniczona.

Dodaj otuchy swemu ciału w życiu codziennym. Jak by to było mieć narzędzia do tego, żeby wspierać siebie w chwilach napięcia i zachwianej równowagi. Zapraszam wszystkie osoby, które chcą zregenerować siły, wyciszyć umysł, zrelaksować ciało,poprawić umiejętności efektywnego odpoczywania.

Na warsztatach poznamy różne techniki redukcji napięć w stresie: Joga Restorative, ćwiczenia oddechowe, metoda Jacobsona, masaż punktów refleksologicznych. Są to ćwiczenia, narzędzia, techniki, które wspierają na poziomie fizycznym, psychicznym i emocjonalnym. Wszystkie poznane techniki będzie można stosować samej i samemu w domu jako prewencję lub w trudniejszym czasie, w momentach napięcia, kiedy jesteśmy zmęczone/i, wyczerpane/i, pozbawione energii. 

Jak się przygotować? Ubierz się wygodnie, bez mocnych ściągaczy na kostkach i nadgarstkach i w pasie. Zabierz ciepłe skarpetki, chustę oraz miękki kocyk do przykrycia. 

Oliwia Jakubik – z zawodu jestem aktorką, z pasji nauczycielką jogi wg metody B.K.S Iyengara w stopniu Introductory II, dyplomowaną nauczycielką jogi Restorative (regeneracyjnej) RELAX AND RENEW TEACHER wg Judith Hanson Lasater oraz praktykiem BARS. Jako rozwijanie swojej pasji biorę udział w warsztatach z takimi nauczycielami jak: Konrad Kocot, Ewa Wardzała, Kasia Pilorz, Christopher Tissot, Lois Steinberg, Stefan Lalo, Jaki Net, Rita Keller. Lubię łączyć jogę i relaks z różnymi ścieżkami rozwoju osobistego. Regularnie prowadzę warsztaty relaksu, zajęcia indywidualne oraz sesje relaksacyjne.

Kontakt:
ARTzona | Ośrodek Kultury Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98
k.szczesniak@okn.edu.pl
facebook.com/ARTzonaOKN

AktualnościAktualnościARTzona

Komentarze są wyłączone.