Aktualności

Na grafice znajdują się dwa zające. Obok nich są pisanki wielkanocne oraz liście i biała róża. Z lewym górnym rogu napis: kwiecień 2021.

Program na kwiecień

31 marca 2021
Zapraszamy do udziału w kwietniowych wydarzeniach. Szczegóły w rozwinięciu. Czytaj więcej
Na grafice liście, kwiaty, rzeka, góry, niebo w nienaturalnych kolorach: niebieskim, fioletowym i różowym. Całość wpisana jest w kształt koła przypominającego kulę ziemską. Z prawej strony napis: Halo! tu ziemia. Tło jasnoróżowe.

HALO! TU ZIEMIA! Ekowarsztaty i spotkania w sieci. Edycja 2021

31 marca 2021
Z okazji Dnia Ziemi zapraszamy na specjalne wydanie wydarzenia „Halo! Tu Ziemia!”. 22 kwietnia 2021 r. od godz. 10:00 będzie czekało na Was – i na małych i na dużych – mnóstwo zielonych atrakcji. Podobnie jak w zeszłym roku spotkamy się w sieci. Szczegóły w rozwinięciu. Czytaj więcej
na grafice dwa zające. Z prawej strony dwie pisanki wielkanocne. Wokół białe kwiaty i liście.

Życzenia świąteczne

30 marca 2021
Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy Dyrekcja z Zespołem Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Czytaj więcej
Grafika przedstawia abstrakcyjny rysunek kobiety trzymającej na rękach dziecko. Kobieta zwrócona jest tyłem i ma długie czarne włosy.

Naturalnie Rodzinnie 2021

22 marca 2021
Przed nami 6. edycja Naturalnie Rodzinnie, czyli cyklu warsztatów, wykładów i spotkań dla rodziców i dzieci oraz osób spodziewających się potomstwa. Naszym celem jest promowanie rodzicielstwa bliskości. W programie znajdziecie spotkania z doradczyniami, psycholożkami, urofizjoterapeutkami i muzykolożkami. Zapraszamy od 13 do 28 kwietnia 2021 r. Czytaj więcej