fbpx

_

Aktualności w ARTzona

Czarna pisana litera N z kropką na różowym tle.

ARTzona nieczynna w dniach 8-11 czerwca 2023!

Uprzejmie informujemy, że w dniach 8-11 czerwca 2023 ARTzona będzie zamknięta.
Abstrakcyjne przedstawienie ptaków. Dwa ptaki składające się z ciemnoniebieskiego koła, skrzydeł z różowych półkoli, fioletowych piór, żółtych oczu oraz pomarańczowych dziobów. Jasnoróżowe tło przypominające kartkę papieru w kratkę. Wystawa pod tytułem Curara. Więcej informacji we wpisie.

Curara

Uczestniczki warsztatów Kółka Graficznego w ARTzonie zaprezentują swoje prace powstałe od października 2022 do maja 2023. Na wystawie będzie można zobaczyć prace, które powstały podczas nauki nowych technik graficznych, takich jak: linoryt, sucha igła, kolagrafia, wycinanka, kolaż. Zapraszamy na wernisaż 31 maja 2023 o godz. 18:00.
Czarna pisana litera N z kropką na różowym tle.

Balet dla dzieci – występ końcoworoczny

Zapraszamy 20 czerwca 2023 o godz. 16:00 na występ końcoworoczny w wykonaniu uczestniczek zajęć “Balet dla dzieci” w ARTzonie prowadzonych przez Agnieszkę Zielant.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Program na czerwiec 2023

Biały napis czerwiec 2023, poniżej logo ośrodka kultury norwida na zielonym tle.

_

Wydarzenia w ARTzona

 

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.