fbpx

_

Aktualności w ARTzona

W lewej części fragment kolorowej palmy używanej w kościołach. W tle jasnoniebieskie, żółte i bordowe pasy z gwiazdkami i kwiatkami. Wielkanoc, wielka moc. Szczegóły we wpisie.

Wielkanoc – Wielka Moc

24 marca 2023
ARTzona | Ośrodek Kultury Norwida zaprasza 1 kwietnia 2023 r. do udziału w wydarzeniu pt. „Wielkanoc – Wielka Moc”. W programie przedsięwzięcia, które potrwa od 10:00 do 12:00, znajdą się rodzinne warsztaty tworzenia tradycyjnych Palm oraz opowieści o tradycji Świąt Wielkanocnych.
Młoda kobieta oglądająca wystawę. Ma założone okulary i różową bluzę, w ręce trzyma telefon, przed chwilą robiła zdjęcie. W sali jest ciemno, za nią jest przebija się światło pochodzące z lampek. Po lewej stronie na ścianie zawieszono haft, a dookoła niego światełka.

Wernisaż wystawy „Haft ze snów”

23 marca 2023
22 marca w ARTzonie odbył się wernisaż wystawy „Haft ze snów”, która przenosi nas w magiczny świat pomiędzy jawą a snem. W ramach ekspozycji możecie zobaczyć również prace będące efektem akcji „Uśnij”, czyli wspólnego haftowania chmur. Kuratorką i pomysłodawczynią ekspozycji jest Paulina Maciaszek.
Fioletowy posąg kobiety z naklejoną na głowie koroną. W lewym górnym rogu kwiat w białym kole. Fioletowe tło z gwiazdami. Festiwal Kobiet Heroina Bohaterka. Więcej informacji we wpisie.

HEROINA. BOHATERKA – Festiwal Kobiet 2023

1 marca 2023
Zapraszamy na dziewiątą edycję Festiwalu Kobiet HEROINA. BOHATERKA. Motywem przewodnim wydarzenia są: uważność, harmonia i dobrostan. Porozmawiamy o tym, jak o siebie dbać w różnych obszarach życia: jak zadbać o rozwój i emocje, zdrowie i przyjemność? Jak funkcjonować w czasie niewiadomym, w którym nie można planować? Jak stawiać czoła wszelkim trudom i wyzwaniom? Gdzie szukać wewnętrznej motywacji do działania? 
Posąg kobiety w namalowanej fioletowo-purpurowej koszulce trzyma kulę przedstawiającą morsie fale. Niebiesko-zielono-różowe tło. Maraton fitness dla kobiet z nowej huty. Babki z Nowej Huty. Więcej informacji we wpisie.

Maraton Fitness dla Kobiet z Nowej Huty | Babki z Nowej Huty

27 lutego 2023
Maraton Fitness dla Kobiet z Dzielnic Nowej Huty  to prezent na Dzień Kobiet od grupy Babki z Nowej Huty. Maraton odbędzie się 21 marca 2023 r. w godzinach 17:00-21:00. Szczegółowe informacje we wpisie.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Program na marzec 2023

Biały napis marzec 2023 na zielonym tle. U dołu biały sygnet logotypu Ośrodka Kultury Norwida. Program wydarzeń na marzec 2023 r. Więcej informacji we wpisie.

_

Wydarzenia w ARTzona

 

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.