_

Aktualności w ARTzona

Kartka z napisem komunikat w formie graficznej. Trzymana przez dłoń widoczną u góry grafiki. Kolory pastelowo-różowe.

Zmiany godzin otwarcia ARTzony

3 lutego 2023
Informujemy, że w okresie od 6 do 12 lutego – drugi tydzień ferii zimowych – ARTzona będzie zamknięta. W sprawach zapisów na wydarzenia oraz dodatkowych informacji można kontaktować się mailowo: artzona@okn.edu.pl.
Czarna pisana litera N z kropką na różowym tle.

Recykling ART Day

3 lutego 2023
Recykling ART Day to kreatywna propozycja zachęcająca do ponownego wykorzystania śmieci i tworzenia z nich przedmiotów użytkowych, ozdób, narzędzi do nauki i rozwoju. Zapraszamy do ARTzony Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida 19 lutego 2023 r. Więcej informacji w rozwinięciu.
Różowa plansza z fragmentem pracy z waty. Poruszenie. wernisaż wystawy. Więcej informacji w rozwinięciu wpisu.

Poruszenie. Wystawa prac studentów i studentek Instytutu Malarstwa i Edukacji Artystycznej UP

26 stycznia 2023
Wystawa „Poruszenie” to przegląd prac powstałych w pracowni rzeźby, którą prowadzi dr Ernest Ogórek. Autorami i autorkami dzieł są studenci i studentki Instytutu Malarstwa i Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, którzy zmierzyli się z zagadnieniem rzeźby kinetycznej.
Ręcznie wykonana ozdoba ludowa - pająki ludowe. Ozdoba wykonana z papieru i bibuły. Wykorzystano materiały papiernicze w intensywnych kolorach: zielonym, fioletowym, różowym.

Warsztaty kreatywne z Krakowską Kartą Rodzinną

24 stycznia 2023
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty kreatywne, organizowane przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida. Za okazaniem Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ lub KKR z Niepełnosprawnym Dzieckiem przysługuje 50% rabat.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Wydarzenia w ARTzona

 

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.