fbpx

_

Aktualności w ARTzona

Czarnobiała kobieca sylwetka ubrana w płaszcz i rajstopy w paski. Zamiast głowy - czerwona róża z zielonymi liśćmi. Nogami oparta o stary telewizor. Abstrakcyjne tło w beżowym, różowym, fioletowym i zielonym. Nowa Huta Retro Fest. Szczegółowe informacje we wpisie.

Nowa Huta Retro Fest

Zapraszamy w dniach 1-4 czerwca 2023 na drugą edycję festiwalu przenoszącego uczestników i uczestniczki do Nowej Huty lat 60. XX w. Festiwal jest serią wydarzeń koncentrujących się wokół sztuki i zjawisk społeczno-kulturowych drugiej połowy XX w., gdzie punktem wyjścia do uniwersalnej opowieści jest lokalny kontekst Nowej Huty. Szczegółowy program oraz informacje znajdują się w rozwinięciu.
U góry papierowa żółta łódka z datami od trzynastego do dziewiętnastego maja 2023. U dołu biały napis Festiwal papieru. Brązowo-biało-różowe tło. Więcej informacji we wpisie.

Festiwal Papieru

W dniach 13-19 maja 2023 zapraszamy na Festiwal Papieru – wydarzenie z warsztatami edukacyjnymi i rękodzielniczymi związanymi z medium, jakim jest papier. Podczas festiwalu będziemy eksplorować artystyczny potencjał, jaki drzemie w arkuszach celulozy. Szczegółowy program znajduje się w rozwinięciu.
Dwie rysunkowe pary: kobiety i mężczyźni w tanecznych pozach. Nad obydwiema parami żółte gwiazki, białe nutki i czerwone serduszka. Wieczorki taneczne zatańcz ze mną w artzonie. Szczegóły we wpisie.

Zatańcz ze mną

Zapraszamy na cykl wydarzeń tanecznych dla seniorów 14 oraz 21 maja 2023 w ARTzonie. Szczegółowe informacje we wpisie.
Biały napis maj równości na kolorowym tle. Abstrakcyjne plamy w kolorach żółtym, różowym, czerwonym, zielonym, niebieskim i fioletowym. Maj równości. Więcej informacji we wpisie.

Maj Równości w Norwidzie

Zapraszamy 19 maja 2023 w godz. 17:00-19:30 na warsztat dla młodzieży oraz osób pracujących z młodzieżą w instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych, liderów, liderek społeczności, lokalnych aktywistów/aktywistek, studentów i studentek kierunków kształcących kadry kultury. Szczegóły w rozwinięciu.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Program na maj 2023

Zielony prostokąt z białym napisem maj 2023. Program wydarzeń na maj 2023. Szczegóły we wpisie.

_

Програма – травень 2023

Zielony prostokąt z białym napisem maj 2023 w języku ukraińskim. Program wydarzeń na maj 2023. Szczegóły we wpisie.

_

Wydarzenia w ARTzona

 

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.