fbpx

_

Aktualności w ARTzona

Czarna pisana litera N z kropką na różowym tle.

ARTzona nieczynna w dniach 8-11 czerwca 2023!

Uprzejmie informujemy, że w dniach 8-11 czerwca 2023 ARTzona będzie zamknięta.
Abstrakcyjne przedstawienie ptaków. Dwa ptaki składające się z ciemnoniebieskiego koła, skrzydeł z różowych półkoli, fioletowych piór, żółtych oczu oraz pomarańczowych dziobów. Jasnoróżowe tło przypominające kartkę papieru w kratkę. Wystawa pod tytułem Curara. Więcej informacji we wpisie.

Curara

Uczestniczki warsztatów Kółka Graficznego w ARTzonie zaprezentują swoje prace powstałe od października 2022 do maja 2023. Na wystawie będzie można zobaczyć prace, które powstały podczas nauki nowych technik graficznych, takich jak: linoryt, sucha igła, kolagrafia, wycinanka, kolaż. Zapraszamy na wernisaż 31 maja 2023 o godz. 18:00.
Czarnobiała kobieca sylwetka ubrana w płaszcz i rajstopy w paski. Zamiast głowy - czerwona róża z zielonymi liśćmi. Nogami oparta o stary telewizor. Abstrakcyjne tło w beżowym, różowym, fioletowym i zielonym. Nowa Huta Retro Fest. Szczegółowe informacje we wpisie.

Nowa Huta Retro Fest

Zapraszamy w dniach 1-4 czerwca 2023 na drugą edycję festiwalu przenoszącego uczestników i uczestniczki do Nowej Huty lat 60. XX w. Festiwal jest serią wydarzeń koncentrujących się wokół sztuki i zjawisk społeczno-kulturowych drugiej połowy XX w., gdzie punktem wyjścia do uniwersalnej opowieści jest lokalny kontekst Nowej Huty. Szczegółowy program oraz informacje znajdują się w rozwinięciu.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Program na czerwiec 2023

Biały napis czerwiec 2023, poniżej logo ośrodka kultury norwida na zielonym tle.

_

Wydarzenia w ARTzona

 

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.