fbpx

_

Aktualności w Norwidzie

Kobieta z dzieckiem na ręku wśród innych osób odwiedzających wystawę. W tle na białych ścianach zawieszono haftowane dzieła.

Festiwal Kobiet Heroina. Bohaterka 2023 – podsumowanie

Zakończyła się dziewiąta edycja Festiwalu Kobiet Heroina. Bohaterka 2023. To był wspaniały i niezwykle rozwijający czas, obfitujący w niezapomniane doświadczenia. Dziękujemy za Waszą obecność!
Biały napis kwiecień 2023 na zielonym tle. U dołu mały logotyp ośrodka.

Program wydarzeń Ośrodka Kultury Norwida – kwiecień 2023

Przedstawiamy kalendarium wydarzeń w Ośrodku Kultury Norwida na kwiecień 2023! Szczegółowe informacje znajdują się we wpisie.
Otwarta żółta książka z wylewającymi się z niej jasnoniebieskimi plamami. Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych.

Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych (marzec 2023)

W tym miesiącu spotkamy się, aby porozmawiać o książce Salvatore Scibona „Każdy”, finalisty National Book Award, elektryzującej opowieści o każdym z nas – o marzeniach, emocjach i skrywanych pragnieniach. Zapraszamy 30 marca 2023 r. o godz. 17:00!
Biała maska na białej ścianie w konturze portalu, drzwi. Biała wstęga pod maską. Różowe tło. Krakowskie kobiety teatru. Wstęp wolny. Więcej informacji w rozwinięciu.

Krakowskie kobiety teatru

30 marca 2023 r. o godz. 18:30 podczas Miesiąca Krakowianek w Bibliotece Klubu Kuźnia odbędzie się spotkanie z prof. nadzw. dr hab. Moniką Rasiewicz, absolwentką i wykładowczynią Wydziału Aktorskiego Krakowskiej PWST Im. Ludwika Solskiego, która opowie na temat kobiet związanych z krakowskim teatrem.
Białe styropianowe jajka w żółtej miseczce. Trzy z nich mają oczy i usta narysowane kreską. Pod nimi kolorowanki, kilka par nożyczek oraz kleje do papieru i pędzelki. Pisanki i inne niespodzianki. Szczegóły we wpisie.

Warsztaty rodzinne. Pisanki i inne niespodzianki

Zapraszamy 1 kwietnia 2023 r. o godz. 11:00 na warsztaty rodzinne adresowane do dzieci w wieku 3-7 lat oraz ich rodziców, opiekunów i opiekunek, z okazji świąt Wielkiej Nocy. Szczegółowy program we wpisie.
W lewej części fragment kolorowej palmy używanej w kościołach. W tle jasnoniebieskie, żółte i bordowe pasy z gwiazdkami i kwiatkami. Wielkanoc, wielka moc. Szczegóły we wpisie.

Wielkanoc – Wielka Moc

ARTzona | Ośrodek Kultury Norwida zaprasza 1 kwietnia 2023 r. do udziału w wydarzeniu pt. „Wielkanoc – Wielka Moc”. W programie przedsięwzięcia, które potrwa od 10:00 do 12:00, znajdą się rodzinne warsztaty tworzenia tradycyjnych Palm oraz opowieści o tradycji Świąt Wielkanocnych.
Czarna pisana litera N z kropką na bordowym tle.

Zielony warsztat. Światło w życiu roślin

Zielony warsztat to przestrzeń przyrodniczych eksperymentów w Klubie Kuźnia | Ośrodek Kultury Norwida, do której zapraszamy młodych ogrodników i młode ogrodniczki w wieku 7-10 lat. Podczas warsztatów 3 oraz 17 kwietnia 2023 o godz. 17:00 przyjrzymy się cyklowi życia roślin. Więcej informacji w rozwinięciu.
Czarna pisana litera N z kropką na różowym tle.

Lekcje gry na perkusji w ARTzonie – zajęcia indywidualne

Ogłaszamy nabór na lekcje gry na perkusji w ARTzonie | Ośrodek Kultury Norwida! Zajęcia odbywają się w każdy wtorek. Uczestnicy warsztatów muzycznych dwa razy w roku prezentują swoje umiejętności podczas koncertów okolicznościowych (styczeń, czerwiec). Szczegółowe informacje we wpisie.
Czarna pisana litera N z kropką na bordowym tle.

Najpiękniejsza kartka świąteczna

Serdecznie zapraszamy 4 kwietnia 2023 o godz. 17:00 na wernisaż wystawy, ogłoszenie wyników konkursu na Wielkanocną Kartkę Świąteczną oraz wręczenie nagród.
Głowa kota o szarym pyszczku i czerwonych oczach delikatnie przechylona w prawą stronę. Pod nią niebieskie góry i faliste linie w kolorach niebieskich i czerwonych. W tle chmury, jasnoróżowe niebo i białe punkciki jako gwiazdy. Bajki świata bajki czilijskie. Więcej informacji we wpisie.

Bajki świata. Bajki chilijskie

Spotkania z baśnią i bajką z całego świata dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat). 5 oraz 19 kwietnia 2023 r. o godz. 16:00 dzieci spotkają się z bajkami chilijskimi: „Stworzenie słońca i gwiazd” oraz „Wielkie białe gwanako”.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Program na marzec 2023

Biały napis marzec 2023 na zielonym tle. U dołu biały sygnet logotypu Ośrodka Kultury Norwida. Program wydarzeń na marzec 2023 r. Więcej informacji we wpisie.

_

Програма на березень 2023 

Biały napis marzec 2023 w języku ukraińskim na zielonym tle. U dołu biały sygnet logotypu Ośrodka Kultury Norwida. Program wydarzeń na marzec 2023 r. w języku ukraińskim. Więcej informacji we wpisie.

_

Wydarzenia

 

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.