Dowiedz się więcej o Ośrodku Kultury im. Cypriana Kamila Norwida

Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie jest miejską instytucją kultury o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji. Działamy na terenie Nowej Huty i na rzecz naszej dzielnicy. Skupiamy się przede wszystkim na realizacji programów edukacyjnych, artystycznych, społeczno-kulturalnych i proekologicznych, skierowanych do społeczności lokalnej Nowej Huty oraz Miasta Krakowa.

W strukturach ośrodka znajdują się: Kino Studyjne Sfinks, które jest producentem Nowohuckiej Kroniki Filmowej, ARTzona, Klub Kuźnia, Galeria Huta Sztuki, Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa, Pracownia Animacji Ekologicznej, Pracownia Wolontariatu oraz dwie biblioteki.

Dyrektor:
Anna Wiszniewska
Z-ca Dyrektora ds. Programowych: Beata Waśko

Nasza misja

Poprzez nasze działania chcemy umacniać więź mieszkańców Nowej Huty z miejscem, w którym żyją.

OKN w liczbach

Poznaj naszą historię w liczbach

65 latJesteśmy z Wami
10Działów
10Publikacji

Galeria Zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć

Wybrane nagrody jakie otrzymaliśmy na przestrzeni lat naszej działalności

Słoneczniki 2014

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida otrzymała nagrody rodziców w konkursie „Słoneczniki 2014” portalu CzasDzieci.pl w kategorii „Logika” za zajęcia Mała ArtZona. Rozwojowe podwórko oraz w kategorii „Sztuka wizualna” za zajęcia Mała ArtZona. Mała Animacja.

Słoneczniki 2013

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w 2013 r. została uhonorowana w konkursie portalu czasdzieci.pl „Słoneczniki 2013”.

W kategorii „Logika” statuetkę Złotego Słonecznika przyznano za organizację zajęć Małej ARTzony – cyklu warsztatów artystyczno-recyklingowych dla dzieci, wykorzystujących kreatywne zabawy i upcykling, czyli przerabianie zużytych materiałów.

Słoneczniki 2012

Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w 2012 r. został uhonorowany w konkursie portalu czasdzieci.pl „Słoneczniki 2012”.

W kategorii „Przyroda” Nagrodę Rodziców przyznano za organizację Międzynarodowego Tygodnia Bliskości – cyklu wykładów, spotkań, warsztatów i imprez integracyjnych, skierowanych do rodzin z małymi dziećmi, rodziców oczekujących dziecka i dziadków.

Chcesz się z nami skontaktować?

Zapraszamy do zakładki kontakt, gdzie znajdziesz nasze dane teleadresowe.