Z przykrością informujemy, że w związku ze stanem epidemii COVID-19 „Dziecięce Studio Piosenki – warsztaty wokalne” w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida zostaje zawieszone do odwołania.

piątki, godz. 16:15 – 18:00 (grupa młodsza 5-11 lat) / piątki, godz. 18:00 – 19:45 (grupa starsza wiek +11 lat)
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os . Górali 5

Autorski program warsztatów śpiewu z elementami arteterapii. W ramach zajęć dzieci uczą się emisji i modulacji głosu, rytmiki, dykcji, interpretacji tekstu oraz ruchu scenicznego.

Dziecięce Studio Piosenki istnieje w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida już od ponad 20 lat. Prowadzone jest przez Ewę Skolias – instruktorkę śpiewu, trenerkę głosu, znakomitą pedagog z wieloletnim stażem, oddaną z wzajemnością dzieciom.

Repertuar wokalny dobierany jest z uwzględnieniem indywidualnych cech, predyspozycji i możliwości każdego uczestnika. Udział w zajęciach rozwija wrażliwość muzyczną, umiejętność wyrażania siebie i emocji oraz ekspresję artystyczną. Prowadząca bardzo dużą wagę przywiązuje do uczenia dzieci współpracy a nie rywalizacji, co jest niezwykle istotne w procesie wychowawczym.

Zajęcia odbywają się w każdy piątek:
– 16.15 – 18.00 (grupa młodsza: 5-10 lat)
– 18:00 – 19.45 (grupa starsza: wiek 11+)
Kameralne grupy.

Cena: 40 zł / zajęcia.

Informacje i zapisy: m.kotula@okn.edu.pl, 12 6442765 w. 47.

Warsztaty odbywać się będą w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKiDN oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie http://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w  warsztatach oznacza ich akceptację.

Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida