fbpx

_

Aktualności w Nowohuckim Laboratorium Dziedzictwa

Wisząca praca złożona z drewnianych trójkątów i niebieskich ozdóbek. Pająki astralne. Więcej informacji w rozwinięciu.

Pająki astralne

Podczas spotkania Kasia Dorota opowie to, co wie o polskich pająkach i skandynawskich himmeli. Każdy uczestnik spotkania zrobi swojego pająka krystalicznego oraz wykona krótkie ćwiczenie, by odnaleźć swój domowy święty kąt, w którym zwiśnie jego pająk. Zapraszamy 24 marca 2023 r. o godz. 17:00. Szczegóły w rozwinięciu.
Szare małe zdjęcie przedstawiające nowohucką ulicę. Dookoła szare tło z białymi blokami. Nowoczesna nowa huta. Spacer architektoniczny. Więcej szczegółów w rozwinięciu.

Nowoczesna Nowa Huta. Spacer architektoniczny

Nowa Huta to zbiór fascynujących opowieści o rozwoju powojennej Polski i powojennego Krakowa. Zapraszamy do wzięcia udziału w spacerze 25 marca 2023 r. o godz. 11:00. Szczegółowe informacje znajdują się we wpisie.
W tle przedstawiony fragment pracy, który przypomina stertę kości. Dookoła ciemnoniebieski kolor. Galeria Huta Sztuki. Wybrane z kolekcji. Kliknij by poznać więcej szczegółów.

Gościnne oprowadzanie w Galerii Huta Sztuki

Wydarzenie w ramach cyklu gościnnych oprowadzań kuratorów i kuratorek, ukazujących nowe, często zaskakujące, ścieżki odczytywania wystawy „Wybrane z kolekcji”. Cykl będzie realizowany od marca do czerwca 2023 roku. Oprowadzania będą odbywać się w wybrany czwartek miesiąca, o godzinie 18:00.
Czarna litera n z kropką na żółtym tle.

Miejsca kultury w Nowej Hucie: „Galeria Plakatu”

23 marca 2023 r. o godz. 11:00 zostanie zaprezentowana Galeria Plakatu, która została założona w 1977 roku w ramach współpracy Stowarzyszenia Twórczego „Nowa Huta” i Spółdzielni Mieszkaniowej „Hutnik”. Znajdowała się ona w okolicach ronda Kocmyrzowskiego im. ks. J. Gorzelanego.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Program na marzec 2023

Biały napis marzec 2023 na zielonym tle. U dołu biały sygnet logotypu Ośrodka Kultury Norwida. Program wydarzeń na marzec 2023 r. Więcej informacji we wpisie.

_

Wydarzenia w Nowohuckim Laboratorium Dziedzictwa

 

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.