W ramach realizacji projektu Kino pod chmurką w czerwcu i lipcu 2018 odbyło się sześć projekcji wybranych przez mieszkańców filmów i cykl imprez towarzyszących.

Projekt był realizowany przez Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida na os. Złotego Wieku 14 na terenach zielonych przed klubem.

W czerwcu 2018 zrealizowano cztery projekcje filmów: Baranek Shaun (3 VI), Za jakie grzechy, dobry Boże? (10 VI), Sugar man (16 VI), Projektantka (24 VI) wraz z imprezami towarzyszącymi: Strefa dla najmłodszych (3 VI), Rodzinny piknik na trawie (10 VI), Święto Kuźni – piknik (16 VI) oraz Strefa relaksu (24 VI).

W lipcu zrealizowano dwie projekcje filmów: La La Land (1 VII) i Facet na miarę (8 VII) z imprezami towarzyszącymi: Spotkanie na Mistrzejowickim szlaku kulturowym (1 VII) i Ekostrefa na luzie (8 VII).

Działania w ramach projektu spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem – we wszystkich wydarzeniach licznie brali udział mieszkańcy Dzielnicy XV i Krakowa. W czerwcu w projekcie Kino pod chmurką uczestniczyło 2208 osób. W lipcu: 735 osób. W sumie w projekcie wzięło udział 2943 uczestników.

BO.D15.5/17
Projekt został zrealizowany zgodnie z założeniami w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa Edycja 2017.

Projekty

Komentarze są wyłączone.