Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni

Mistrzejowicki Klub Rodziców to miejsce dla rodziców z małymi dziećmi, poszukujących miejsc przyjaznych, w których można spotkać się, wspólnie pobyć, wymienić doświadczeniami, a także dowiedzieć się od specjalistów, jak radzić sobie np. podczas ciąży, porodu, jak bezpiecznie, zdrowo wychowywać dzieci i jak dbać o ich rozwój.

Współcześni rodzice są zazwyczaj aktywni, poszukują wiedzy, informacji i kontaktów, chcą się rozwijać i dokształcać. Na te potrzeby odpowiada Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni, w którym mamy i tatusiowie poprzez uczestnictwo w warsztatach i spotkaniach edukacyjnych, mogą nabyć nowe umiejętności, poszerzyć wiedzę na temat zdrowia i wychowania oraz przygotować się do powrotu do pracy.

Mistrzejowicki Klub Rodziców realizowany jest dzięki wsparciu Biura Pełnomocnika PMK ds. Rodziny oraz Gminy Miejskiej Kraków.

Koordynacja projektu i informacje: Katarzyna Kosowska / mkr@kuznia.edu.pl

PROGRAM:

Na wybrane zajęcia obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy (dostępny od 01.03.2021 r.)

5, 19.03 / 10:00
Online: grupa Mistrzejowicki Klub Rodziców
PILATES – warsztaty dla rodziców z dziećmi.
Prowadzenie: Anna Morawska.

10, 17, 24, 31.03 / 10:15
Online: grupa Mistrzejowicki Klub Rodziców
TAŃCZĄCE NUTKI – warsztaty umuzykalniające dla rodziców z dziećmi.
Prowadzenie: Fundacja Popularyzacji Edukacji Artystycznej.

17.03 / 11:00
Klub Kuźnia, os. Złotego Wieku 14 | zapisy przez formularz
SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM: Geny czy środowisko – co kształtuje rozwój dzieci i to kim się stają?
Prowadzenie: Monika Lipowska.
Uwaga: jeżeli ośrodek kultury pozostanie zamknięty wydarzenie odbędzie się w formie online.

22.03 / 11:00
Online: grupa Mistrzejowicki Klub Rodziców
W RYTMIE BLISKOŚCI – warsztaty muzykoterapeutyczne.
Prowadzenie: Zuza Dudek.

29.03 / 11:00
Klub Kuźnia, os. Złotego Wieku 14 | zapisy przez formularz
CHWYTANKI – warsztaty dla rodziców z dziećmi.
Prowadzenie: Anna Widzyk-Kampa.