Akademia Filmowa Młodego i Najmłodszego Widza

Autorski projekt edukacyjny Kina Studyjnego Sfinks realizowany dla uczniów szkół podstawowych oraz najstarszych grup przedszkolnych. W atrakcyjnej, unikalnej formie przybliża tematy związane z powstawaniem filmów, kostiumami, muzyką i charakteryzacją. W trakcie warsztatów dzieci dowiadują się m.in., czym jest adaptacja, animacja czy gatunki filmowe. W trakcie większości z nich uczestnicy realizują swoje własne krótkie filmiki. Każde zajęcia kończą się projekcją wybranego filmu pełnometrażowego.

Akademia Filmowa Młodego i Najmłodszego Widza to edukacyjna przygoda, która niezmiennie od lat cieszy się ogromnym powodzeniem.

Oferta dla grup zorganizowanych.
Cena karnetów na cały cykl (9 spotkań): 144 zł
Cena biletów na pojedyncze spotkania (warsztaty + projekcja filmu): 18 zł (dla nauczycieli i opiekunów grup wstęp bezpłatny)

Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:30 pod nr tel. 12 644 27 65 w.32 lub na sfinks@okn.edu.pl

Komentarze są wyłączone.