Zdrowe szaleństwo, czyli zimowa oferta dla dzieci

Warsztaty feryjne dla dzieci organizowane w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida, ARTzonie i Klubie Kuźnia.

Zima w mieście może być pełna wrażeń, niezapomnianych przygód i kreatywnej zabawy. Organizujemy zajęcia w czasie ferii zimowych już od lat. Co roku wymyślamy nowe warsztaty, wychodzimy w coraz więcej ciekawych miejsc. Na koniec zajęć dzieci nie chcą wracać do domów. Ich uśmiechy to dla nas najlepsza zapłata za trud, który wkładamy w organizację warsztatów.

Współpracujemy z wieloma krakowskimi instytucjami. Dzięki temu nasza zimowa oferta dla dzieci jest niezwykle atrakcyjna. Zwracamy uwagę na aktualne trendy, śledzimy nowinki. W tym roku planujemy wybrać się do Ekospalarni i przeprowadzić warsztaty ekologiczne, na które dzieci zawsze bardzo się cieszą. Nie zabraknie również zajęć sportowych, w tym jogi i gimnastyki, dzięki którym udaje się rozładować drzemiące w dzieciach pokłady energii. Chcemy zabrać naszych podopiecznych do Parku Trampolin GOjump. Ruch jest bardzo ważny. Zdrowe szaleństwo to coś, na co chcemy postawić w tym roku. Nie zabraknie również chwili relaksu przy warsztatach kreatywnych. Jesteśmy w trakcie tworzenia teatru lalkowego, który zostanie wykorzystany do warsztatów teatralnych i cieniowych.

Nasze warsztaty zimowe są skierowane do dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Opłata wynosi 15 zł za wszystkie warsztaty w danym dniu, które odbywają się w godzinach 9:00-15:00 we wszystkich trzech placówkach Ośrodka: w pierwszym tygodniu ferii w ARTzonie na os. Górali 4 oraz w Klubie Kuźnia na os. Złotego Wieku 14, a w drugim tygodniu ferii w budynku głównym na os. Górali 5.

Informacje i zapisy pod numerem tel. 12 644 27 65.

Stan na dzień 29.01.2018 r.: skończyły się miejsca na pierwszy tydzień ferii w ARTzonie, os. Górali 5 oraz na drugi tydzień ferii w budynku głównym Ośrodka, os. Górali 5. Są jeszcze wolne miejsce na pierwszy tydzień ferii w Klubie Kuźnia na os. Złotego Wieku 14.

Wrzesień 2018
norwid link