Mamo, gdzie Ty się wybierasz?

8 i 15 czerwca 2018 r., godz. 9.00-13.00
ARTzona OKN, os. Górali 4

Warsztaty dla mam powracających do pracy zawodowej.

Karmienie, chusty, kolki, miłość i radość do łez, a z drugiej strony zmęczenie, gotowanie, sprzątanie i bycie „wystarczająco dobrą mamą”- znasz to? 
To też nasza codzienność – dwóch kobiet, które poznały się w pracy i zaprzyjaźniły. Połączył nas obszar pracy zawodowej, zbliżył nas temat dzieci. I tak powstał pomysł, aby podzielić się z Wami, innymi mamami, swoimi doświadczeniami.  
Każda z nas ma ponad 10 lat doświadczenia zawodowego w obszarze HR. Jedna jest zawodowym łowcą pracowników, druga wnikliwym i słuchającym psychologiem. Wiemy jakich pracowników szukają pracodawcy, czego obawiają się kandydaci i jak temu wszystkiemu zaradzić. Wspólnie mamy czworo dzieci.

Cykl warsztatów „Mamo, gdzie Ty się wybierasz?” jest właśnie dla Ciebie jeśli:
- jesteś na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim lub wychowawczym i zastanawiasz się nad powrotem do pracy;
- podczas urlopu z dzieckiem zmieniły się Twoje pomysły na siebie i aspiracje;
- chcesz uświadomić sobie swoje mocne strony i efektywnie znaleźć pracę, w której będziesz mogła je wykorzystać;
- chcesz pracować, ale masz obawy jak połączyć pracę z macierzyństwem;
- szukasz inspiracji i wsparcia ze strony innych kobiet, by lepiej poznać siebie i swój potencjał, a także porozmawiać otwarcie o swoich doświadczeniach.

Jak będziemy pracować?
Podczas warsztatów chcemy stworzyć przestrzeń do przemyśleń i wymiany doświadczeń. Wspólnie poszukamy inspiracji na przyszłość, a także przygotujemy się do efektywnego poszukiwania pracy. Wykorzystamy aktywne metody szkoleniowe tj: burza mózgów, dyskusja, techniki twórczego rozwiązywania problemów, case study.

Plan warsztatów:

Warsztat I
Kiedy wrócić do pracy zawodowej?
Praca marzeń.
Jakie są moje mocne strony?

Warsztat II
Jak efektywnie szukać pracy?
CV „szyte na miarę”
Rozmowa kwalifikacyjna – „nie taki diabeł straszny...”
Wyzwania - jak mogę przygotować siebie i rodzinę na mój powrót do pracy?

Cykl szkoleniowy, obejmujący 2 spotkania, odbędzie się 8 i 15 czerwca 2018. Z uwagi na charakter warsztatów, na te spotkania zapraszamy same mamy, bez dzieci.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy do 28 maja na adres: justyna.ciahotna@gmail.com (temat: warsztaty ARTzona).

Liczba uczestniczek: od 6 do 12 osób.

Czas trwania: 2 spotkania po 4 godziny, w godzinach 9.00-13.00 z 15-minutową przerwą.

Warunek uczestnictwa: Bycie mamą.

Wstęp: 160 zł

Zapewniamy materiały potrzebne do zajęć.

O NAS:

Justyna Ciahotna – mam 10-letnie doświadczenie w obszarze HR, głównie w rekrutacji, pracując dla agencji rekrutacyjnych oraz międzynarodowych korporacji. Ukończyłam Pedagogikę, a także studia podyplomowe z zakresu Psychologii, Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz HR Business Partner.
Prywatnie, jestem mężatką i mamą 22-miesięcznego Beniamina. Wolne chwile lubię spędzać aktywnie ze swoimi chłopakami, najchętniej w górach, gdzie „ładuję baterie”. Macierzyństwo zaowocowało u mnie nowymi inspiracjami i pomysłami na siebie, a także chęcią nieustannego rozwoju. Pomysł na warsztaty aktywizujące dla mam jest właśnie efektem mojego „urlopu” z synem.
Wierzę, że każdy z nas ma swoje talenty i warto je odkrywać.

Dominika Cienkiewicz – jestem psychologiem i certyfikowanym trenerem. Od 13 lat pracuję w obszarze rekrutacji i HR, realizując międzynarodowe projekty dla firm w Polsce i za granicą. Jestem absolwentką Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Zarządzania i Marketingu w Wyższej Szkole Han-dlowej w Krakowie i studiów podyplomowych HR Business Partner w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
8 lat temu razem z mężem przywitaliśmy na świecie naszego pierwszego syna Jakuba. Potem dołączył do nas Maciej, dziś uroczy 5-latek i Piotruś – który w czerwcu skończy 1 rok. To chłopcy codziennie sprawiają, że sięgam dalej, wychodzę „poza pudełko” i uśmiecham się do siebie i świata. Wierzę, że macierzyństwo jest ogromną siłą twórczą. Daje przestrzeń dla odkrywania swojego potencjału i rozwoju.

Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98, artzona[at]okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN

Październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
norwid link
 
 
  biblioteka
Newsletter
Blogi
Kontakt

stat4u