Koncert Aladdin Killers

aladdin killers 10.201530 października 2015 r., godz. 19.00
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, C-2 Południe Cafe, os. Górali 5

Koncert w ramach projektu muzycznego Odbiornik Live, a po nim halloweenowe after party w C-2 Południe Cafe. Wstęp wolny.

 

 

Aladdin Killers to grupa doświadczonych muzyków, którzy przyjaźnią się ze sobą i współpracują już od wielu lat. Można było usłyszeć ich w różnych ciekawych projektach, bo panowie nieustannie   udzielają się w kilku składach na raz – od freejazzowych, około jazzowych po współpracę ze znanymi raperami (Abradab, Kaliber 44). Za nim ukazała się ich debiutancka płyta o tytule „Tangens Cotangens” minęło chwilę czasu, co zaowocowało wyjątkowo dojrzałym, niezwykle ciekawym w brzmieniu materiałem. Zestawienie dźwięków, które serwuje Aladdin Killers jest czymś rzadko spotykanym na krakowskiej scenie. Muzycy świadomie żonglują zróżnicowanymi technikami oraz brzmieniami kolejnych epok i gatunków, bazując na klasycznym groovie kontrabasu, „jazzowej” perkusji i organów Hammonda, całość okraszając nietuzinkowymi scratchami. Nieodłącznym elementem koncertów Aladdynów są wizualizacje na żywo, które świetnie dopełniają całość odbieranych wrażeń. Po prostu trzeba to usłyszeć i zobaczyć!

Skład:

Mateusz Pawluś – instrumenty klawiszowe ,FX
Adam Stodolski – gitara basowa, kontrabas
Przemek Borowiecki – perkusja, FX
Jarosław „Jaroz” Pakuszyński – adaptery, FX, wizualizacje

Odbiornik Live to cykl wydarzeń poświęconych muzyce granej „na żywo”. Wydarzenia będą z jednej strony promować współczesnych wykonawców, a z drugiej sięgać do historii muzyki. W ramach cyklu odbędą się koncerty, jam session oraz projekcje dokumentów muzycznych wraz z prelekcjami. Zapraszamy chętnych do udziału ze swoimi  instrumentami, a także publiczność  do podgrzewania atmosfery! Tego nie można przegapić!

www.facebook.com/odbiorniklive

Organizator: Towarzystwo Ratowania Kultury w Nowej Hucie
Główni partnerzy: Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie, Kino Studyjne Sfinks

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

Szczegółowe informacje:
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5, 31-959 Kraków
tel. 12 644 27 65, sekretariat[at]okn.edu.pl
www.okn.edu.pl
www.facebook.com/oknorwid

Październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
norwid link
 
 
  biblioteka
Newsletter
Blogi
Kontakt

stat4u