Klub Rodziców w ARTzonie

Klub Rodziców w ARTzonie to spotkania w ciepłej i przyjemnej przestrzeni, w której zarówno dorośli, jak i dzieci mogą czuć się bezpiecznie. Tutaj rodzice mają okazję wziąć udział w zajęciach edukacyjnych, warsztatach oraz spotkaniach ze specjalistami. Korzystając z idei naturalnego rodzicielstwa, opartego na nawiązywaniu bliskiej relacji pomiędzy rodzicami a dzieckiem i wspólnego spędzania czasu, chcemy wzmacniać i budować więzi rodzinne.

W Klubie Rodziców w ARTzonie nie brakuje spotkań ze specjalistami, takimi jak dietetycy, pedagodzy, fizjoterapeuci, doradcy laktacyjni, psycholodzy czy ratownicy medyczni. Nie brakuje również warsztatów ogólnorozwojowych dla małych dzieci: zajęć wspomagających rozwój metodą Feldenkraisa i Child Space, masażu Shantala, zabaw podłogowych dla dzieci, a także ekowarsztatów DIY, na których powstają sensoryczne zabawki, książeczki i tablice sensoryczne dla niemowląt. Atmosfera miejsca sprzyja spotkaniom: komfortowe pufy, dywany, maty – wszystko idealnie dostosowane dla rodziców z dziećmi.

W Klubie Rodziców organizowane są także spotkania dla osób spodziewających się dziecka – warsztaty przygotowujące do porodu.

Koordynatorka: Katarzyna Szczęśniak, tel. 12 644 38 98

_________________________________________________________


PROGRAM NA WRZESIEŃ 2020

Po każdym spotkaniu Wolna Strefa Rodziców.

14, 21, 28 września 2020 r., godz. 10:30-11:30
Joga dla rodziców
Prowadzenie: Olga Lopatina
Zapisy: k.szczesniak@okn.edu.pl lub klubrodzicow@okn.edu.pl

14, 21, 28 września 2020 r., godz. 11:30-12:30
Wolna Strefa Rodzica

11 września 2020 r., godz. 10:30-13:00
Mamo, jak się masz?, czyli warsztat o tym co się zmieniło, zmienia i jak Ci z tym
Ostatni czas zaowocował wieloma zmianami. Pandemia, brak szkoły, przedszkoli, ograniczony kontakt z bliskimi, zdalna praca, życie też trochę w zdalnym trybie. Wiele się działo i dzieje. Warto się zatrzymać, żeby zobaczyć z czym jesteśmy, żeby złapać oddech i wiedzieć z czym zaczynamy.
Zapisy: k.szczesniak@okn.edu.pl lub klubrodzicow@okn.edu.pl

11 września 2020 r., godz. 13:00-14:00
Wolna Strefa Rodzica

Szczegółowe informacje:
Katarzyna Szczęśniak
k.szczesniak@okn.edu.pl lub klubrodzicow@okn.edu.pl

Klub Rodziców w ARTzonie
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, Kraków, tel. 12 644-38-98
www.facebook.com/ARTzonaOKN