fbpx

_

Aktualności w ARTzona

Biały napis kwiecień 2023 na zielonym tle. U dołu mały logotyp ośrodka.

Program wydarzeń Ośrodka Kultury Norwida – kwiecień 2023

Przedstawiamy kalendarium wydarzeń w Ośrodku Kultury Norwida na kwiecień 2023! Szczegółowe informacje znajdują się we wpisie.
W lewej części fragment kolorowej palmy używanej w kościołach. W tle jasnoniebieskie, żółte i bordowe pasy z gwiazdkami i kwiatkami. Wielkanoc, wielka moc. Szczegóły we wpisie.

Wielkanoc – Wielka Moc

ARTzona | Ośrodek Kultury Norwida zaprasza 1 kwietnia 2023 r. do udziału w wydarzeniu pt. „Wielkanoc – Wielka Moc”. W programie przedsięwzięcia, które potrwa od 10:00 do 12:00, znajdą się rodzinne warsztaty tworzenia tradycyjnych Palm oraz opowieści o tradycji Świąt Wielkanocnych.
Czarna pisana litera N z kropką na różowym tle.

Lekcje gry na perkusji w ARTzonie – zajęcia indywidualne

Ogłaszamy nabór na lekcje gry na perkusji w ARTzonie | Ośrodek Kultury Norwida! Zajęcia odbywają się w każdy wtorek. Uczestnicy warsztatów muzycznych dwa razy w roku prezentują swoje umiejętności podczas koncertów okolicznościowych (styczeń, czerwiec). Szczegółowe informacje we wpisie.
Czarna litera n z kropką na różowym tle.

Wernisaż wystawy Izydora Borysa – „Gesty i symbole”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Izydora Borysa pt. „Gesty i symbole” 14 kwietnia 2023 o godz. 19:00. Więcej informacji o autorze oraz powyższej wystawie znajdziecie we wpisie.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Program na marzec 2023

Biały napis marzec 2023 na zielonym tle. U dołu biały sygnet logotypu Ośrodka Kultury Norwida. Program wydarzeń na marzec 2023 r. Więcej informacji we wpisie.

_

Wydarzenia w ARTzona

 

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.