Aktualności w ARTzona

Różowa plansza z fragmentem pracy z waty. Poruszenie. wernisaż wystawy. Więcej informacji w rozwinięciu wpisu.

Poruszenie. Wystawa prac studentów i studentek Instytutu Malarstwa i Edukacji Artystycznej UP

26 stycznia 2023
Wystawa „Poruszenie” to przegląd prac powstałych w pracowni rzeźby, którą prowadzi dr Ernest Ogórek. Autorami i autorkami dzieł są studenci i studentki Instytutu Malarstwa i Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, którzy zmierzyli się z zagadnieniem rzeźby kinetycznej.
Ręcznie wykonana ozdoba ludowa - pająki ludowe. Ozdoba wykonana z papieru i bibuły. Wykorzystano materiały papiernicze w intensywnych kolorach: zielonym, fioletowym, różowym.

Warsztaty kreatywne z Krakowską Kartą Rodzinną

24 stycznia 2023
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty kreatywne, organizowane przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida. Za okazaniem Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ lub KKR z Niepełnosprawnym Dzieckiem przysługuje 50% rabat.
Biały napis luty 2023 na różowym tle z białym sygnetem logotypu ośrodka kultury imienia norwida. Kalendarz wydarzeń na luty 2023. Więcej informacji w rozwinięciu wpisu.

Program wydarzeń ARTzony Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida – luty 2023

24 stycznia 2023
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń ARTzony Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida na miesiąc luty (2023) w odświeżonej wersji. Informacje dostępne w rozwinięciu.
Plakat - ceramika dla dzieci

Ceramika podróżnicza dla dzieci – warsztaty

17 stycznia 2023
Warsztaty łączące ceramikę artystyczną z elementami kulturoznawstwa. Dzieci będą odkrywać zastosowanie gliny na różne sposoby, odkrywając przy tym nowe kultury, tradycje, zwyczaje. Warsztaty odbywają się w środy w godzinach 17:00-18:00.

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

Wydarzenia w ARTzona

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.